Наші партнери:

Про компанію

Юридична компанія «С-простір» входить до складу Консалтингової групи, що діє у формі товариства з обмеженою відповідальністю «С-простір».

Юридична компанія «С-простір» створена з метою якісного надання всіх видів юридичних послуг.

Юристи компанії мають фундаментальну підготовку в різних галузях права,   високий досвід практичної юридичної діяльності та ведення найрізноманітніших судових справ в судах всіх інстанцій.

Наша компанія поєднує в собі наукові знання й досвід юристів-практиків, які працювали в державному апараті, а також юристів, що мають значний досвід роботи у сфері приватної практики. У складі юридичної компанії «С-простір» створені департаменти, які спеціалізуються в різних сферах юридичної практики. При цьому компанія  працює як єдина команда професіоналів, що дає клієнтам додаткові переваги.

Компанія працює за загальновизнаними міжнародними стандартами професійної юридичної етики. Гнучкість прийнятих рішень, своєчасність юридичних послуг, строга конфіденційність, висока якість юридичних консультацій та індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом – основні принципи роботи компанії.